adesso

adesso, yazılım gelişiminin son 20 yılını “Yazılım Mühendisliğinin Özü” konferansıyla mercek altına alıyor

30. October 2017

adesso kuruluşunun 20. yıl dönümünde düzenlediği etkinliklerin en önemlisine gün sayıyor. BT hizmet sağlayıcısı, seçkin konuşmacılarla akademi ve endüstriden yazılım uzmanlarını 16 Kasım 2017'de Essen Zollverein'de bir araya getiriyor. Konferans, katılımcılarına uluslararası yazılım mühendisliği topluluğunun önde gelen temsilcileriyle tanışma fırsatı verecek.

adesso’nun “Yazılım Mühendisliğinin Özü” başlıklı konferansına yazılım sektörü ile bilim ve araştırma alanlarından önde gelen uluslararası temsilciler konuşmacı olarak katılacak. Etkinlikte yazılım dünyasının çeşitli eğitim ve araştırma konularından gelen uzmanlar, “yazılım mühendisliğinin özü” ile ilgili konularda bilgi paylaşacak. BT, uygulama geliştirme, yazılım mühendisliği ve şirketler için yazılım mimarisi alanlarında söz sahibi profesyonellerin de katılımı ile konferansta, yazılımın dününe, bugününe ve geleceğine daha yakından bakılacak.

Etkinlikte konuşacak yazılım mühendisliği uzmanları arasında şu önemli isimler bulunuyor: Massachusetts Üniversitesi’nden Profesör Leon J. Osterweil, KTH Teknoloji Kraliyet Enstitüsü’nden Profesör Ivar Jacobson, California Üniversitesi’nden Profesör Richard N. Taylor, ETH Zürih’ten Profesör Bertrand Meyer, Politecnico Milano’dan Profesör Carlo Ghezzi ve Münih Teknik Üniversitesi Sistem ve Yazılım Mühendisliği Enstitüsü’nde öğretim görevlisi ve araştırmacı olan Manfred Broy.

adesso Kurucusu, Denetleme Kurulu Başkanı ve Duisburg-Essen Üniversitesi'nde yazılım mühendisliği profesörü olan Volker Gruhn konferansın açılışını ve ev sahipliğini yapacak. Gruhn etkinlikle ilgili "Araştırma, bilim ve eğitim alanlarında kazandığımız bilgi birikimini iş gereksinimleriyle birleştirmek, kurumsal felsefemizin her zaman en temel ilkesi olmuştur. adesso'da bu hedefimize ulaşmak için üniversiteler ve araştırma projeleri aracılığıyla çok sayıda işbirliği gerçekleştiriyoruz. Diyalog ve iş birliğini teşvik eden bu ortak platform ile iki tarafı bir araya getirmekten dolayı oldukça memnunuz” diyerek heyecanını belirtti.

Programla ilgili detaylara konferansın web sitesinden ulaşabilirsiniz: www.adesso.de/se-konferenz.

Yazılım Mühendisliğinin Özü konferansı ile ilgili anahtar bilgiler:
Tarih: 16 Kasım Perşembe 2017, 10.00- 18.00 (resepsiyonu takiben)
Yer: Zollverein Essen, UNESCO World Heritage Site – SANAA-binası
Ücret: katılım ücretsizdir.
İşbirliği ortağı: Springer Verlag: konferans materyalinin yayınlanması
Kayıt: www.adesso.de/se-konferenz
Konferansa katılmak isteyen basın temsilcileri presse@adesso.de adresine e-posta göndermelidir.

Do you have any questions?

+90 212 346 2002

There is no website or brochure which can replace a personal meeting to talk about your goals and topics. We are looking forward to an appointment on site.

  • adesso.com.tr
  • News
  • Press
  • adesso, yazılım gelişiminin son 20 yılını “Yazılım Mühendisliğinin Özü” konferansıyla mercek altına alıyor

Save this page. Remove this page.

C71.898,22.5,97.219,25.136,96.279,52.11z"/>