adesso

adesso Türkiye, satış ekibini büyütüyor

adesso Türkiye, satış ekibine Utku Emre ve Engin Demir’i dâhil etti. Utku Emre Sigortacılık ve Genel Sektör satış yöneticiliği, Engin Demir de Bankacılık ve Genel Sektör satış yöneticiliği görevlerini üstlenecek | 14. November 2018

adesso Türkiye, satış ekibine Utku Emre ve Engin Demir’i dâhil etti. Utku Emre Sigortacılık ve Genel Sektör satış yöneticiliği, Engin Demir de Bankacılık ve Genel Sektör satış yöneticiliği görevlerini üstlenecek

BT danışmanlık hizmetlerinin yanı sıra yazılımın her alanında çözümler sunan, sektörünün öncüsü adesso’nun satış yöneticiliği pozisyonlarına, sektörün başarılı isimleri getirildi. Daha önce Oracle ve IBM gibi şirketlerde yönetici pozisyonunda çalışan Utku Emre, adesso Türkiye Sigortacılık ve Genel Sektör Satış Yöneticiliği görevini üstlenecek. Kariyer yolculuğunda Turkcell, Türk Telekom ve Innova gibi şirketlerde yöneticilik yapan Engin Demir ise adesso Türkiye Bankacılık ve Genel Sektör Satış Yöneticisi olarak görev yapacak.

Utku Emre kimdir?

1984 doğumlu Utku Emre, lisans eğitimini 2006 yılında Bilgi Üniversitesi İşletme, yüksek lisans eğitimini 2008 yılında Boğaziçi Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri bölümünde tamamladı. Kariyerine Sun Microsystems’te başlayan Utku Emre, sırasıyla Oracle ve IBM gibi teknoloji ve yazılım şirketlerinde çalıştı. Görev aldığı firmalarda sigortacılık sektörü başta olmak üzere perakende, üretim, medya ve kamu sektörlerinde analitik ve veri yönetimi yazılımları, altyapı çözümleri alanlarında satış yöneticiliği yapan Emre, bundan böyle adesso Türkiye Sigortacılık ve Genel Sektör Satış Yöneticisi olarak görev yapacak. Utku Emre, bu pozisyonda adesso Türkiye ile sigortacılık sektörü arasındaki köprüyü güçlendirecek ve adesso Türkiye’nin öncü çözüm ve ürünlerini sigorta sektörüyle buluşturacak.

Engin Demir kimdir?

1984 yılında dünyaya gelen Engin Demir, 2007 yılında Yeditepe Üniversitesi Bilişim Sistemleri ve İşletme bölümlerinden çift anadal programı kapsamında mezun oldu. New York Eyalet Üniversitesi İşletme Yüksek Lisans programını da 2009 yılında burslu olarak tamamlayan Demir; kariyeri boyunca Turkcell, Emerson, Türk Telekom ve Innova gibi bilişim, telekomünikasyon, teknoloji ve yazılım alanında faaliyet gösteren şirketlerde görev aldı. Finans sektörü başta olmak üzere farklı sektörlere kurumsal yazılım, BT danışmanlığı ve telekomünikasyon altyapı çözümlerinin satış yöneticiliği yaptı. Kasım 2018 itibariyle adesso Türkiye Bankacılık ve Genel Sektör Satış Yöneticiliği görevini üstlenen Engin Demir, çalışmalarına adesso Türkiye’nin bankacılık sektöründeki hedeflerini büyütmek üzere devam edecek.

Do you have any questions?

+90 212 346 2002

There is no website or brochure which can replace a personal meeting to talk about your goals and topics. We are looking forward to an appointment on site.

Save this page. Remove this page.

C71.898,22.5,97.219,25.136,96.279,52.11z"/>