adesso

adesso Türkiye Genel Müdürü Burak Barı’ya uluslararası görev

18. December 2018

adesso AG’nin Türkiye’deki iştiraki adesso Türkiye’nin Genel Müdürü Burak Barı, mevcut görevinin yanında Global Hizmetler Direktörü olarak atandı. Barı, yeni görevinde uluslararası müşterilerinin yazılım ve danışmanlık operasyonlarını yönetiyor.

BT danışmanlık hizmetlerinin yanı sıra yazılımın her alanında sektör öncüsü olarak çözümler sunan adesso’nun Türkiye ofisinin Genel Müdürü Burak Barı, adesso AG tarafından mevcut görevine ilaveten uluslararası müşterilere danışmanlık hizmeti sunmak için oluşturulan Küresel Hizmetler alanının direktörlüğüne atandı.

adesso AG, adesso Türkiye ofisiyle birlikte 2016’nın ortasında başlattığı SmartShore hizmetini Burak Barı ile daha da ileriye taşımak istiyor. SmartShore, adesso’nun, birden fazla ülkede ofisleri olan bir kurumla çalıştığında, ürün ve hizmetlerinin tüm o ülkelerde kullanılabilecek olma avantajından yola çıkarak uyguladığı bir model. Her iki taraf için de avantajlı olan bu uygulamanın kurumsal büyümeye katkısı da kanıtlanmış bulunuyor. 176 çalışanın yer aldığı adesso Türkiye’de oluşturulan satış olanaklarının yaklaşık yarısı SmartShore hizmetlerinden kaynaklanıyor. Bu yaklaşımı başarıyla entegre eden Burak Barı ve adesso Türkiye ekibine adesso AG’nin Bulgaristan ve İspanya’daki ekipleri de destek veriyor. Barı, mevcut pozisyonunun yanında yürüteceği yeni görevinde SmartShore kapsamında yazılım ihracatı operasyonlarını yönetirken aynı zamanda SmartShore’un Sofya, Barselona ve İstanbul’daki ofislerinin koordinasyonunu da üstleniyor.

Do you have any questions?

+90 212 346 2002

There is no website or brochure which can replace a personal meeting to talk about your goals and topics. We are looking forward to an appointment on site.

  • adesso.com.tr
  • Company
  • Press
  • adesso Türkiye Genel Müdürü Burak Barı’ya uluslararası görev

Save this page. Remove this page.

C71.898,22.5,97.219,25.136,96.279,52.11z"/>